Scroll to top

Hakkımızda

Hakkımızda

1993 yılında kurulan ID+ISTANBUL’da farklı konsept ve ölçeklerde iç mimari tasarımlara imza atıyoruz. Trendlere bağlı kalmadan mekânın ihtiyaçlarına göre şekillenen özgün projeler hayata geçiriyoruz. Müşterilerimizin fikir ve istekleri tasarımlarımızın çıkış noktasını oluşturuyor. Projelerimizi çağın gerektirdiği teknolojik yeniliklerle harmanlayarak ömürlük iç mekân dekorasyonlarına dönüştürüyoruz. İç mimarlık alanında stil sahibi işlevsel tasarımlar ve çözümler ürettiğimiz ID+ISTANBUL’da; ev, ofis, otel ve restoran gibi çok farklı fonksiyonlarda proje ve uygulama hizmetleri veriyoruz.

Ekibimiz

İdil Özbek

İdil Özbek

İç Mimar

İdil Özbek, 1969 yılında İstanbul’da doğdu. İç mimarlık eğitimini Floransa’da aldı. 1993 yılında kurduğu ID+ISTANBUL çatısı altında iç mimari tasarım hizmeti vermeye başladı.

Alper Yıldırım

Alper Yıldırım

Mimar

Alper Yıldırım, 1988 yılında Ankara’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi mimarlık bölümü ve sonrasında MSGSÜ proje yönetimi yüksek lisansı ile eğitimini tamamladı. Profesyonel hayatına farklı ofislerde devam etti. 2014 yılından beri ID+ISTANBUL’da mimari ve iç mimari projeler hayata geçiriyor.

Ece Kirkizoğlu

Ece Kirkizoğlu

Mimar

Ece Kirkizoglu, 1988 yılında Hatay’da dogdu. 2012 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldu. ID+ISTANBUL’da mimari ve iç mimari projeler üzerine çalışıyor.

Yağmur Gürol

Yağmur Gürol

İç Mimar

Yağmur Gürol, 1997 yılında Ankara’da doğdu. ODTÜ’deki eğitimini yarım bırakıp içindeki tasarım tutkusunu takip ederek, Hacettepe Üniversitesi’nde iç mimarlık eğitimini tamamladı. Şu anda ID+ISTANBUL çatısı altında çalışmalarını sürdürmektedir.

Sizinle çalışmak için heyecanlıyız!

Hayalinizdeki mekanlar için bizimle iletişime geçin.